O NAS

I NASZYM DOMU

Nasz częstochowski Dom Pielgrzyma POLONIA istnieje już od wielu lat, będąc dla setek gości i pielgrzymów z całego świata miejscem odpoczynku oraz regeneracji duchowych sił. Przybywają do nas goście z kraju i z zagranicy. Niewątpliwymi atutami naszego Domu Pielgrzyma są serdeczni gospodarze, domowy i rodzinny klimat, zawsze gorąca i pyszna kawa, lokalizacja w spokojnej oraz cichej okolicy.

 

Zatrzymać się u nas mogą osoby indywidualne oraz grupy, dla wszystkich znajdzie się miejsce. Dom Pielgrzyma znajduje się przy ul. Radomskiej 25. Do jasnogórskiego Sanktuarium dzieli nas 2,9 km (komunikacją miejską bądź samochodem: niecałe 10 minut).

Dom Pielgrzyma prowadzą księża i bracia chrystusowcy ze zgromadzenia zakonnego - Towarzystwa Chrystusowego, założonego w 1932 r. przez Sługę Bożego  kard. Augusta Hlonda. Chrystusowcy posługują na całym świecie w polonijnych diasporach. Jesteśmy duszpasterzami polskich emigrantów. Dlatego nade wszystko serdecznie zapraszamy do naszego Domu Pielgrzyma wszystkich naszych rodaków, żyjących i pracujących w różnych częściach świata.

Serdecznie zapraszamy do Domu Pielgrzyma POLONIA

                                                     

© 2019 by Rafał J. Sorkowicz SChr      

DOM PIELGRZYMA POLONIA SOCIETAS CHRISTI

  • Facebook
  • Twitter